Stavební práce

Realizujeme pro vás stavební činnost od opravy základní školy až po realizaci pozemních komunikací. Jsme vám k dispozici na výstavbu hřišť, rozšíření herních prostor, výstavbu průmyslových budov nebo výstavbu sídla. Zvládáme výkopové a betonářské práce. Stavební úpravy – nástavby a zateplení budov. Přístavby. Likvidace objektu. Výměny oken, opravy fasád nebo stěrkových vrstev omítek. Zařídíme opravu povrchu na příjezdové komunikaci nebo kompletně nový povrch, také opravy chodníků. Dodávku zpracujeme kompletně dle zadání investora a zadávací dokumentace. 

Spolehlivost termínů

Na pozemku obce jsme schopni po zadání poptávky vytvořit kompletní řešení. Architektonický návrh, projektovou dokumentaci a také následnou realizaci v předem stanoveném termínu.  

30 let na trhu – koordinace s ostatními řemesly

Je na nás navázáno desítky subdodavatelů, za které ručíme. Máme s nimi dlouhodobý vztah a dobré zkušenosti. Mezi naše subdodavatelé se řadí TZB (technická zařízení budov) , pozemní stavitelství, inženýrské sítě a další. 

Velké množství úspěšných realizací

Máme za sebou velké množství realizací, když se ohlédneme zpátky, tak každý rok řešíme přibližně 40 zakázek pro veřejný sektor.

N

Realizace v dohodnutém termínu

N

Kompletní zpracování dle zadávací dokumentace

N

Spolehlivá síť prověřených subdodavatelů

N

Velké množství referencí

N

30 let praxe na trhu

Máte zájem o stavební činnost, zadání veřejné zakázky?

Zavolejte nám na telefon 721 002 724
nebo napište e-mail na info@stepanekspolsro.cz