Stavební práce

Zrealizujeme pro vás jakoukoliv stavební činnost od opravy administrativních budov po opravy kanceláří. Co dále řešíme? Výstavba průmyslových budov. Výkopové a betonářské práce. Výstavby sídla. Stavební úpravy – nástavby a zateplení budov. Přístavby. Likvidace objektu. Opravy fasád, výměna oken. Opravy stěrkových vrstev omítek. Zařídíme opravu povrchu na příjezdové komunikaci nebo kompletně nový povrch, také opravy chodníků. Dodávku zpracujeme kompletně dle zadání investora a zadávací dokumentace

Spolehlivost termínů

Rychlost realizace a přizpůsobení termínu. Zrealizujeme výstavbu dle vašeho individuálního harmonogramu. Například během odstávky výrobního závodu.

30 let na trhu – koordinace s ostatními řemesly

Je na nás navázáno desítky subdodavatelů, za které ručíme. Máme s nimi dlouhodobý vztah a dobré zkušenosti. Mezi naše subdodavatelé se řadí TZB (technická zařízení budov) , pozemní stavitelství, inženýrské sítě a další.

Velké množství úspěšných realizací

Když se ohlédneme zpátky, máme za sebou velké množství realizací. Například výstavbu překladiště, zemědělských objektů, bytového domu nebo rekonstrukce pro zázemí banky.
N

Kompletní dodávka staveb

N

Zajistíme jakoukoliv stavební činnost

N

Výstavba v termínu dle harmonogramu

N

Spolupracujeme s prověřenými subdodavateli

N

30 let praxe na trhu

Potřebujete spolehlivého partnera?

Zavolejte nám na telefon 602 485 775
nebo napište e-mail na info@stepanekspolsro.cz