Pro firmy

Průmyslové stavby, haly

Vyřešíme pro vás výstavbu výrobních ploch, překladiště, rampy k najíždění nákladních automobilů. Víme, že pro zadávající firmy je důležitá rychlost realizace a přizpůsobení termínu – toto jsme schopni dodržet dle domluvy a výstavbu realizovat podle vašeho harmonogramu. Například během odstávky výrobního závodu.

Stavební práce

Zrealizujeme pro vás jakoukoliv stavební činnost od opravy administrativních budov po opravy kanceláří. Co dále řešíme? Výstavba průmyslových budov. Výkopové a betonářské práce. Výstavby sídla. Stavební úpravy – nástavby a zateplení budov. Přístavby. Likvidace objektu. Opravy fasád, výměna oken. Opravy stěrkových vrstev omítek. Zařídíme opravu povrchu na příjezdové komunikaci nebo kompletně nový povrch, také opravy chodníků. Dodávku zpracujeme kompletně dle zadání investora a zadávací dokumentace.

Pozemní komunikace, parkoviště

Cesta vydrží co má! Pokud se udělá dobře. Vždycky záleží, co je pod asfaltem, proto dodržujeme skladbu materiálů a děláme cesty tak, jak se mají dělat. Jsme rychlí z hlediska zpracování a výstavby. Dodáváme většinou o měsíc dřív, než je dohodnutý termín dle požadavků investora. Budeme rádi partnerem na realizaci asfaltové pokládky pro firemní areály – zpevněné plochy, parkoviště, místa pro kontejnery.

Demolice

Máte objekt, který chcete odborně zlikvidovat? Zařídíme demolici hospodářské nemovitosti, skladovací haly nebo chalupy s následným podrcením materiálu přímo na stavbě a odvozem stavební suti na skládku. Součástí práce je také bourání betonů, cihelných zdí. Výsledkem pro vás bude kompletní odstranění budovy a vyčištění pozemku.