Roubenka na klíč

Tyto výstavby nás baví. Vyřešíme pro vás celý proces od zadání projektanta až po výstavbu roubenky. Stavíme domy podle návrhů architekta nikoliv typové z katalogu. Nabízíme komplexní servis pro zákazníka. Máme k dispozici kvalitní a prověřené subdodavatele, díky kterým ohlídáme kvalitu výstavby. Poloroubenky stavíme v kombinaci cihly a dřevo. Jsme napojení na TOP řemeslníky – kamnáře, restaurátory, historické truhláře a čalouníky. U těchto výstaveb preferujeme opravdu kvalitu nad kvantitou, proto řešíme jen pár realizací za rok a na výstavbu u nás počítejte s čekací dobou.

Komplexní služba výstavby

Od zadání vašeho přání projektantovi se nemusíte o nic starat. Po úspěšném dokončení výstavby se můžete rovnou nastěhovat.

30 let na trhu – koordinace s ostatními řemesly

Je na nás navázáno desítky subdodavatelů, za které ručíme. Máme s nimi dlouhodobý vztah a dobré zkušenosti. Mezi naše subdodavatelé se řadí TZB (technická zařízení budov) , pozemní stavitelství, inženýrské sítě a další.

Roubenka stavíme opravdu kvalitně

Roubené domy stavíme rádi. Využíváme služeb těch nejlepších řemeslníků a díky tomu pro vás dokážeme vytvořit opravdu jedinečnou stavbu.
N

Kompletní dodávka stavby

N

Stavba dle návrhu architekta - ne katalogové

N

Preferujeme kvalitu nad kvantitou

N

Vlastní stroje, zkušení dělníci, dodání na klíč

N

30 let praxe na trhu

Máte zájem o výstavbu roubenky?

Zavolejte nám na telefon 721 002 724
nebo napište e-mail na info@stepanekspolsro.cz