Pozemní komunikace

Cesta vydrží co má! Pokud se udělá dobře. Vždycky záleží, co je pod asfaltem, proto dodržujeme skladbu materiálů a děláme cesty tak, jak se mají dělat. Jsme rychlí z hlediska zpracování a výstavby. Dodáváme většinou o měsíc dřív, než je dohodnutý termín dle požadavků investora. Máme vlastní stroje, což je úspora zdrojů pro zadavatele. Na finální pokládku asfaltového koberce najímáme profesionální firmu – spolupracujeme s velkými firmami, u kterých máme dlouhodobé vztahy. Provádíme také řezání živičného krytu – vybourání a odvoz materiálu. Zařídíme i následující stavební úkony: úprava břehů (kvůli viditelnosti a odtékání vody), vyčištění krajnic – čištění zaneseného příkopu bagrem. Budeme rádi partnerem na realizaci cyklostezek Královéhradecko.

Kvalitní konstrukce a pokládka dle požadavků ČSN

Naše firma dodržuje požadavky v plném rozsahu. Jelikož každá silnice je individuálně navržená projektantem – volíme vhodnou konstrukci podle zatížení a budoucího využití. 

Vlastní stroje

Mám k dispozici traktorbagry, nákladní automobily (šestikola), pásová rypadla a proto jsme schopni realizovat výstavbu komunikací přesně v termínech bez závislosti na pronájmu zařízení od externích firem.

Od lesních cest až po komunikace 3. tříd

Zkušenosti máme s výstavbou následujícího: komunikace lesních cest, účelové komunikace pro obce k zástavbě rodinných domů, spojovací komunikace 3. třídy, parkoviště. Dále provádíme lokální asfaltové opravy na zničených částech vozovky tzv. oprava výtluků.

N

Rychlé dodání a kvalitní práce

N

Kvalitní konstrukce a pokládka dle ČSN

N

Vlastní technika pro výstavbu

N

Realizace nejrůznějších druhů komunikací

N

30 let praxe v oboru

Chcete postavit cestu, chodníky, vyčistit krajnice nebo realizovat cyklostezku?

Zavolejte nám na telefon 602 485 775
nebo napište e-mail na info@stepanekspolsro.cz