Pozemní komunikace, parkoviště

Cesta vydrží co má! Pokud se udělá dobře. Vždycky záleží, co je pod asfaltem, proto dodržujeme skladbu materiálů a děláme cesty tak, jak se mají dělat. Jsme rychlí z hlediska zpracování a výstavby. Dodáváme většinou o měsíc dřív, než je dohodnutý termín dle požadavků investora. Máme vlastní stroje, což je úspora zdrojů pro zadavatele. Na finální pokládku asfaltového koberce najímáme profesionální firmu – spolupracujeme s velkými firmami, u kterých máme dlouhodobé vztahy. Provádíme také řezání živičného krytu – vybourání a odvoz materiálu. Zařídíme i následující stavební úkony: úprava břehů (kvůli viditelnosti a odtékání vody), vyčištění krajnic – čištění zaneseného příkopu bagrem. Budeme rádi partnerem na realizaci asfaltové pokládky pro firemní areály – zpevněné plochy, parkoviště, místa pro kontejnery.

Kvalitní konstrukce a pokládka dle požadavků ČSN

Naše firma dodržuje požadavky v plném rozsahu. Jelikož každá silnice je individuálně navržená projektantem – volíme vhodnou konstrukci podle zatížení a budoucího využití.

Vlastní stroje

Mám k dispozici traktorbagry, nákladní automobily (šestikola), pásová rypadla a proto jsme schopni realizovat výstavbu komunikací přesně v termínech bez závislosti na pronájmu zařízení od externích firem.

Asfaltová pokládka pro firemní areály

Zkušenosti máme s výstavbou následujícího: komunikace lesních cest, účelové komunikace pro obce k zástavbě rodinných domů, spojovacích komunikace 3. třídy, parkoviště, dále provádíme lokální asfaltové opravy na zničených částech vozovky tzv. oprava výtluků.
N

Rychlé a kvalitní dodání stavby

N

Konstrukce a pokládka dle ČSN

N

Vlastní stroje a technika

N

Dodávka různých typů komunikací včetně oprav

N

30 let praxe na trhu

Máte zájem o pozemní komunikace, parkoviště či jiné zpevněné plochy?

Zavolejte nám na telefon 602 485 775
nebo napište e-mail na info@stepanekspolsro.cz